Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi kapsamında markanızın daha iyi bir noktaya gelebilmesi için veri odaklı yeni nesil stratejiler oluşturarak birlikte çalışıyoruz. Tüm sosyal medya iletişiminizi üstleniyor ve sosyal medyadan sağlayabileceğiniz en yüksek faydaya odaklanıyoruz.

Sosyal Medyanızı Yönetelim

ASSA Digital & Creative hem markanızın sosyal medyadaki görünürlüğünü arttırıyor hem de veri odaklı bir yaklaşımla marka değerinize katkı sağlıyoruz. Sosyal medyanın gücünü dijital ekosistemde en iyi şekilde yer alabilmeniz için etkin bir şekilde kullanarak benzersiz içerikler hazırlıyoruz. 

Marka ve Rakip Analizi

Dijital ekosistemde sosyal medya, en önemli pazarlama araçlarından bir tanesidir. Bu kapsamda veri odaklı  analitik bir süreçle sosyal medyada marka konumlandırmanıza ilişkin en doğru stratejiler oluşturuyoruz. Marka ve rakip analizini en doğru şekilde yaparak sosyal medyada markanızı önceliyoruz. 

İçerik Planlama

Marka konumlandırmanızı en etkin biçimde yansıtacak ve çevrimiçi kullanıcılarla en düzeyde etkileşime geçecek dijital psikolojik yaklaşımların kullanılarak hazırlandığı içeriklerle fark yaratıyoruz. 

Görsel İmaj Oluşturma

Marka ile özdeşleşecek kurumsal şablonlardan hareketle, hedef kitlenizin sosyo - demografik görme biçimleriyle dijital imaj ve itibarınızı güçlendiriyoruz.  Görsel imajlarda süreklilik, tutarlılık ve benzersizliği merkeze alıyoruz. 

Kullanıcı Etkileşimi

Sosyal medyanın kendine has dilini, çevrimiçi kullanıcıların tutum, niyet ve davranış örüntüleri ile analizliyor ve buna uygun yapılandırılmış kullanıcı etkileşim senaryoları ile markanızı çevrimiçi kullanıcılarla etkileşimini en üst düzeyde tutuyoruz. 

dogru1

 

ASSA Digital & Creative olarak dijital ekosistemde veri odaklı analitik yaklaşımla Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube, TikTok vb., sosyal medya platformlarında içerik yönetiminizi gerçekleştiriyoruz.

 

dogru2