Health in Türkiye

Health in Türkiye

Health in Türkiye

ASSA Digital & Creative, Türkiye'nin sağlık merkezlerini, hastalar ve sağlık turistleri için kolay erişilebilir olması için “Health in Türkiye"  sağlık platformu projesini yürütüyor.

Proje kapsamında ülkemizin sağlık sektöründeki olanakları ve yapabilirliklerine tek bir noktadan erişim sağlanabilecek. 

Health in Türkiye projesi, Türk Patent Enstitüsü tarafından 2021 166729 tescil numarasıyla 04.07.2022 tarihinde resmi olarak tescillenmiştir.

Bütünleşik Portal

Health in Türkiye, Türkiye'deki sağlık merkezlerinin ayrıntılı bir tanıtımını içermektedir. Hastalar ve sağlık turistleri, tedavi seçenekleri, en uygun sağlık merkezleri ve randevuları için tek bir merkez üzerinden erişim sağlayabileceklerdir.  

Health in Türkiye, altı farklı dilde hizmet vererek, dünyanın dört bir yanından gelen sağlık turistlerine hizmet vermeyi hedeflemektedir. Çoklu dil desteği, sağlık turistlerinin Türkiye'nin geniş sağlık hizmetleri ve tedavi olanaklarından yararlanmasını kolaylaştıracaktır.

Health in Türkiye projesi, bir rehberden çok daha fazlasını sunmaktadır. Portal, sağlık turizmi hizmetleri konusunda kapsamlı bilgileri barındıracaktır. Türkiye'de tedavi olmayı düşünen hastalar için önemli bir kılavuz olacaktır.

Tıbbi prosedür, rehabilitasyon programı gibi pek çok başlıkta portal, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve tercihlerine uygun bir sağlık merkezi bulmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. 

Sağlık merkezlerinin coğrafi konumlanışları, sağlık hizmetleri ve tesislerin kapsamlı bir listesi ile birlikte Health in Türkiye portalı, kullanıcılarına Türkiye'nin birinci sınıf sağlık hizmetlerine kolay ve rahat bir erişim sunacaktır. 

Portal turistik rehberlik ve konaklama hizmetleri konusunda da hizmet vererek, sağlık turistleri ve aileleri için tedavi süresince konforlu ve huzurlu bir konaklama deneyimi sağlayacaktır. 

Health in Türkiye, Türkiye'nin sağlık turizmi sektörünü büyütmek ve bu sektörün tüm potansiyelinden yararlanmak için benzersiz ve yenilikçi bir platform olarak kurgulanmaktadır. 

ASSA Digital & Creative, Türkiye'nin sağlık sektörüne, önemli düzeyde katkı sunulacak projenin çalışmalarını sürdürmektedir.  

health in Türkiye